На Чернігівщині відкрили пам`ятний знак загиблим на Донбасі воїнам

14 квітня, пам’ятний знак загиблим бійцям відкрили і в Прилуках за участі представників міської та районної влади, учасників АТО/ООС та громадськості міста та району.
Учасниками церемонії відкриття стали представники влади і громадськості, військові, а також члени родин загиблих. Поминальну панахиду за воїнами АТО (ООС), які загинули за незалежність України, та чин освячення відслужив настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України протоієрей о. Віталій (Юрочко). Присутні на заході поклали вінки і квіти до пам'ятного знаку та вшанували пам'ять про полеглих хвилиною мовчання. Пам`ятник споруджено за кошти міського та районного бюджетів.
Почесне право відкрити пам'ятниий знак загиблим воїнам мали голова відокремленого підрозділу Громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», дружина загиблого Героя Валентина Бойка — Людмила Бойко та батько загиблого Героя Віктора Маслова — Олег Миколайович Маслов.
Чотириметровий постамент з граніту, біля підніжжя якого викарбувані рядки поета Василя Симоненка, а на власне постаменті - зображення журавлів як символічних душ загиблих, виготовив місцевий архітектор Павло Бережний.

Відділ інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради

На Чернігівщині відкрили пам`ятний знак загиблим на Донбасі воїнам

 

На Чернігівщині відкрили пам`ятний знак загиблим на Донбасі воїнам

 

На Чернігівщині відкрили пам`ятний знак загиблим на Донбасі воїнам

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.