Facebook заблокував сторінку "Книги пам'яті полеглих за Україну"

Адміністрація соцмережі Facebook заблокувала сторінку меморіального інтернет-проекту "Книга пам'яті полеглих за Україну". Про це повідомляють автори проекту на сторінці "Стіна народної пам'яті загиблих за Україну 2014-2018 p.p.".

"Друзі, фейсбук-сторінка проекту "Книги пам'яті полеглих за Україну" www.facebook.com/Memorybook.org.ua сьогодні вранці була остаточно заблоковано, доступ до неї відсутній. Ми будемо подавати апеляцію, але прогнозувати, коли саме її розглянуть і яким буде результат, ми не можемо", - йдеться в повідомленні.

Як випливає з опублікованих скриншотів, перед блокуванням адміністрація соцмережі надіслала чотири попередження про те, що зміст деяких повідомлень нібито порушує стандарти Facebook.


 

"Ми прийняли рішення. Ми не будемо видаляти і не будемо перевіряти на відповідність яких би то ні було вигаданих стандартів жоден з розміщених на нашій Facebook-сторінці текстовий або медійний матеріал про героїв, які загинули за Україну. Нам нічого приховувати і ретушувати", - повідомила команда проекту в Twitter.

Як повідомляється, інформація про загиблих героїв сучасної України, як і раніше доступна на офіційному інтернет-порталі "Книга пам'яті полеглих за Україну".


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.