Десятки публікацій з історії частин та сотні нарисів про бійців: підсумки інформаційної акції #5_років_ОК_Північ

Десятки публікацій з історії військових частин та установ підпорядкування оперативного командування "Північ", сотні нарисів про військовослужбовців-учасників бойових дій; тисячі світлин та чудові відео - ось неповний перелік творчого та документального доробку прес-служб та офіцерів морально-психологічного забезпечення бригад, полків та військкоматів, створеного в рамках інформаційної акції #5_років_ОК_Північ, оголошеної три тижні тому. Управлінням мпз та прес-центром оперативного командування знято документальний фільм про оперативне командування та підпорядковані підрозділи, виданий ілюстрований 65-сторінковий Довідник "Серце Півночі", створено музей Бойової слави та розроблено серію інформаційних стендів, відкрито пам'ятну дошку на честь 5 річниці... В підрозділах особовий склад теж не лишився осторонь цієї важливої справи.

Десятки публікацій з історії частин та сотні нарисів про бійців: підсумки інформаційної акції #5_років_ОК_Північ

З 1 лютого особовий склад прес-центру ОК "Північ" та прес-служб підпорядкованих підрозділів активно включився в роботу з висвітлення тих змін, що відбулися в наших військових частинах та військових комісаріатах за п'ять років спільних дій по захисту України. Створювалисьнові підрозділи, розвивалися вже існуючі бригади, люди набували бойовий та організаційний досвід. Акція стала чудовим стимулом озирнутись на прожиті роки, проаналізувати їх і показати іншим свої здобутки.

Першими до роботи долучились бригади. Одночасно з історичними довідками про створення і розвиток ОК "Північ" на сторінках 1 отбр, 30 омбр, 26 абр почали публікуватися нариси з історії цих бригад.
 
🔸🇺🇦 🔹 Історичні нариси:
1отбр - Протистояння. Бойовий шлях 1 окремої танкової Сіверської бригади.

Десятки публікацій з історії частин та сотні нарисів про бійців: підсумки інформаційної акції #5_років_ОК_Північ


🔸🇺🇦 🔹 Вшануванню полеглих побратимів присвятили окремі дописи:
1отбр#Алея_Слави_1ОТБР
 
 
Ліричні і героїчні сторінки історії своїх бригад найцікавіше розкривати через долі окремих військовослужбовців, і в цьому жанрі прес-офіцери бригад сповна виявили свій хист:
        - Молодший сержант ПІНЧУК Анатолій Григорович, на псевдо "Дядя Толя" - кращий технік 2 самохідного артилерійського дивізіону
        - Татаренко Катерина - старший стрілець
        - Прапорщик Іван Мойсієнко: його майстерність доведена часом.
        - Генадій Нікітько "Шаман": танкіст і козак-характерник.
        - Ярослав Сидоров першим зайшов у Слов'янськ.
 

🔸🇺🇦 🔹  Спортивні змагання і бойові навчання висвітлювали:
1 отбрВихідними днями відбувся "місцевий чемпіонат" з волейболу між командами підрозділів
        - Танкісти здійснили марш до точки, де умовний ворог може ймовірно прорвати оборону, та розгорнулися на певному вогневому рубежі.
            - відеоролик зі змагань з рукопашного бою, які відбулися 14 лютого у 26 артилерійській бригаді імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.
 
🔸🇺🇦 🔹 Культурні заходи в наших підрозділах висвітлювались так само ретельно, як і заходиз бойової підготовки та бойові дії, адже це те, що допомагає бійцям лишатися людяними, відновлювати свій морально-психологічний стан:
1отбр#Стрітення_ГосподнєГрупа військових 1 окрема танкова Сіверська бригада відвідали один із семи чудес України - це Свято-Успенську Святогірську лавру, освятили та запалили свічки за ПЕРЕМОГУ в нашій Україні.
26 абр - Спільно з Віктор Заславський прес-службою 26 артилерійської бригади підготовлена до друку брошура, у якій наведено коротку історію становлення і розвитку української артилерії у період 1918-1921 років, 

🔸🇺🇦 🔹 Багато хто залучив цивільних журналістів до висвітлення тематики наших спільних зусиль по захисту територіальної ціліснісності і незалежності України. Цікаві телевізійні сюжети з фронту та з мирних міст представили на своїх сторінках 72, 26 та 58 бригади, Житомирський, Сумський, Полтавський, Чернігівський, Черкаський військові комісаріати:
 
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цієї важкої, але надзвичайно важливої роботи з інформування суспільства та надання правдивої інформації про підрозділи оперативного командування "Північ": в першу чергу, найактивнішим учасникам - Наталії Рожнятівській (30 омбр), Світлані Івановій (1 отбр), Олексію Гончаруку та Олегу Калашнікову (26 абр), Роману Чопу та Юлії Євдокимовій (72 омбр), Олександру Курішко (Сумський ОВК), Роману Істоміну (Полтавський ОВК), Руслану (50 оаб, м. Житомир), Володимиру Левченко та Олегу Захаренко (Черкаський ОВК), Житомирському ОВК, Чернігівському ОЦТК та СП та багатьом іншим. 
Разом ми змогли здійснити цей великий труд. Акція #5_років_ОК_Північ завершилась, але попереду ще багато різнопланових акцій та проектів. Сподіваємось на подальшу результативну співпрацю в інформаційній боротьбі проти гібридних агресій ворога, висвітленню кращих зразків діяльності військових частин та героїзму окремих військовослужбовців, та виконанні нашого обов'язку по збереженню територіальної цілісноті нашої української держави.
🔸🇺🇦 🔹 Слава Україні! 🔸🇺🇦 🔹
Переможемо разом!
         🔸🇺🇦 🔹
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.