«Мені було соромно за те, що …»

 

Росіянка за громадянством, але українка в душі Юлія Толопа з позивним «Валькірія» з 2014 року бере участь в АТО/ООС у складі Збройних Сил України. Служить у 58 окремій мотопіхотній бригаді ОК «Північ».

Дівчина зворушила мережу постом про Україну. Ось що вона написала на своїй сторінці в соцмережі:

«Валькірія» народилася і виросла на Кавказі, поблизу П’ятигорська і жила звичайним життям кавказького підлітка з «російськими» радикально правими маршами, вуличними міжетнічними конфліктами з карачаївцями, кабардинцями, «козацькими» спортивними змаганнями.

Так тривало до моїх 18 років. І напевно тривало б і далі. Але в Україні відбувся Майдан. Тоді, в Росії коли я дивилася по телевізору пропаганду 1 каналу з зимового Майдану, я ще не знала, що ваш Майдан змінить моє життя назавжди. Буде нечесно зараз сказати, що тоді в квітны 2014 я приїхала з почуття великого патріотизму до України. Мені було просто цікаво приїхати, і побачити що відбувається. Будь-яка революція в 18 років - це, перш за все, захоплююче. Вже тут, в Києві, я почала поступово розуміти що відбувається, наскільки перевернутий світ нам показувала путінська пропаганда », – розповіла росіянка.

А коли почалася війна в Донбасі, вона прийняла рішення воювати. Уже в червні 2014-го «Валькірія» приїхала добровольцем в батальйон «Айдар»:

«Мені було соромно, що моя країна підло вкрала Крим. Мої співвітчизники, російські війська – окупували Донбас і при цьому нахабно брехали, що «Нас там немає». Щоб зрозуміти, як це – просто уявіть, що Україна несподівано напала на Молдову або Білорусь. Солдати вбивають і грабують. І при цьому всюди офіційно розповідають, що це внутрішня білоруська громадянська війна. Думаю, вам би теж стало соромно», – пояснила вона.

Одне із заповітних бажань Юлії Толопи на п’ятому році війни – це «щоб війна закінчилася нашою перемогою, тому що Крим, Донецьк, Луганськ – це Україна!».

Джерело - "Політека"

«Мені було соромно за те, що …»

 


 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.