"Гром над Донбассом" поповнив склад артилерійської бригади

 
Тематична бібліотечка 26 артилерійської бригади поповнилась новим виданням, у якому згадується військова частина - Михайло Жирохов "Гром над Донбассом. Артиллерия в войне 2014-2016 гг." 
Більш детально про здобутки бригади, які описані у книзі, ми висвітлимо на нашій сторінці дещо пізніше.

 

Нова книга відомого військового історика Михайла Жирохова розповідає про застосування артилерії в ході війни на Донбасі в 2014-2016 рр. 
Вже не секрет, що саме артилерія стала тією силою, яка зупинила наступ російської армії на Донбасі в серпні 2014 року, складно переоцінити її роль і в зимовій кампанії 2015 року. І хоча артилерія згідно Мінських домовленостей нині відведена від лінії зіткнення на Донбасі, проте регулярно артилеристи відповідають на провокації супротивника. 
У книзі детально описані всі зразки буксируемой, реактивної і самохідної артилерії, яка перебуває на озброєнні ЗСУ. 
Чимало місце приділено і застосування оперативно-тактичних ракет «Точка-У». В цілому книга буде цікава буквально всім, хто цікавиться історією війни на Донбасі.

 

За матеріалами прес-служби 26 артилерійської бригади
 

"Гром над Донбассом" поповнив склад артилерійської бригади

Долучайтесь до нас на сторінці Facebook Instagram Telegram
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.