"Психи двох морів": боєць АТО презентував книгу про війну на Донбасі

"Психи двох морів": боєць АТО презентував книгу про війну на Донбасі

 

Книга "Психи двух морей” це не хроніка і не історія в звичному розумінні. Це розповідь від першої особи. Це історія ізраїльської журналістки Елли Шпільман, яка приїхала в Україну за статтею про Майдан, а залишилася висвітлювати війну на сході країни.

Автор зізнається, що в основі роману – реальні події на Донбасі під час АТО в 2014 році, в яких безпосередньо брав участь Юрій та його побратими. Вигадана в ній лише історія любові. "Топ-меседж книги: "Війна – це погано". Це антивоєнна книжка, напевно як і будь-яка книжка про війну. Є в ній епізоди і про наші потужні "провтики", і про героїчні вчинки. І ще така фішка, буває що коли дивишся на ситуацію очима звичайної пересічної людини - то бачиш навколо "тотальний писець", а якщо взяти ту ж ситуацію глобально, то підсумок навіть дуже нічого виходить. Тому в книзі описані історії, як чиєїсь дуже персональної точки зору, так і погляд на картину в цілому"

Фото зі сторінки Юрій Руденко

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.