26 лютого, відбулась зустріч керівництва Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна та представників Посольства США в Україні з керівним складом оперативного командування “Північ”

Сьогодні, 26 лютого, відбулась зустріч керівництва Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна та представників Посольства США в Україні з керівним складом оперативного командування "Північ”.

Заступник командувача військ оперативного командування "Північ” полковник Ігор Красота представив делегації історичну довідку про оперативне командування "Північ”, його загальну структуру та основні завдання.

Делегація Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна під керуванням командира полковника Денніса Діллі та представників Посольства США в Україні під час брифінгу з керівництвом оперативного командування обговорили перспективи проведення заходів з оперативної підготовки за участю іноземних інструкторів, які відбуваються у навчальних центрах Збройних Сил України.

Також, делегації було представлено програму військового співробітництва між оперативним командуванням "Північ” та партнерами.

За результатами зустрічі досягнуто попередньої домовленості щодо організації спільних заходів оперативної підготовки за участю іноземних інструкторів та запрошено представників оперативного командування "Північ” для спостереження за ходом підготовки підрозділів та штабів Збройних Сил України на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Збройних Сил України, в тому числі на навчання із використанням засобів імітаційного моделювання.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.