В оперативному командуванні "Північ" навчали методам бойової армійської системи "БАрС"

Днями в оперативному командуванні "Північ" Сухопутних Військ Збройних Сил України на базі 1-ї окремої танкової бригади, завершились збори з начальниками фізичної підготовки та спорту та інструкторами з фізичної підготовки військових частин оперативного командування.
Упродовж шести днів офіцери оволодівали прийомам та методам майстерного володіння зброєю у різних тактичних ситуаціях спираючись на кращій бойовий досвід провідних армій світу.
Підготовка військовослужбовців за бойовою армійською системою "БАрС" включає в себе навчання з тактико-спеціальної підготовки, гірської (альпіністської) підготовки, рукопашний бій, домедичну, психологічну підготовки та практичну стрільбу.
За словами начальника фізичної підготовки і спорту оперативного командування "Північ" підполковника Руслана Карпінського, після проведення заходу офіцери, у своїх військових частинах, навчатимуть підлеглих задля підвищення рівня живучості військ у зоні проведення антитерористичної операції та підвищення морально – психологічної стійкості особового складу у різних критичних ситуаціях.
  Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

  Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
  В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

  Комментариев:0

  Про сайт

  Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.