ЗГІДНО З ВИМОГАМИ ЧАСУ

У 26 артилерійській бригаді пройшла низка занять у підрозділах з різних видів військової підготовки: тактичної, спеціальної, вогневої, інженерної, мінної безпеки, військової топографії тощо. Бойовою одиницею кожної армії є солдат, самопочуття та здоровʼя якого – основа його боєздатності. Тому особлива увага була приділена тактичній медицині та радіаційному, хімічному і бактеріологічному захисту.

Ранній початок лікарської допомоги є фактором, який значно покращує шанси на виживання та відновлення функцій у пораненого. Тому існує поняття «золотої години» – перша година після поранення, протягом якої повинно розпочатися надання кваліфікованої лікарської допомоги.

Кожний боєць бригади, крім майстерного володіння озброєнням, фізичної та тактичної підготовки, має досконало володіти прийомами надання медичної допомоги в бойових умовах. Більше того, він має бути завжди впевнений, що його товариші також будуть знати, що робити у разі його поранення і нададуть допомогу, як тільки умови бою це дозволять.

Заняття з тактичної медицини були проведені з дотриманням методики, яку використовують в арміях НАТО. Адже боєць, який не володіє знаннями з тактичної медицини, є небезпечним сам для себе та своїх товаришів.

Останні події в Сирії змусили командування бригади звернути особливу увагу навченості особового складу під час застосування противником хімічних речовин. Тут відпрацьовувались питання з виявлення та оцінки РХБ обстановки; своєчасного і вмілого використання засобів індивідуального та колективного захисту; ліквідації наслідків РХБ зараження, тобто проведення дезактивації, дегазації, дезінфекції тощо; підтримання безпеки підрозділів в умовах РХБ зараження.

Треба визнати, що не всім дається легко військова наука, але терпіння і праця приводять до перемоги. І гармашам це відомо завдяки власному досвіду, як під час навчань в ППД і на полігонах, так і в зоні проведення бойових дій.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.