На Чернігівщині учасникам бойових дій безкоштовно надають правову допомогу

Вже близько двох років в Чернігові працює центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представники центру надають юридичну допомогу найбільш незахищеним верствам населення, серед яких і учасники бойових дій.

Так, воїнам згідно нового законодавства надається правова допомога з усіх питань на безоплатній основі. Допомога включає в себе весь юридичний спектр послуг, а саме консультації, складання заяв та позовів, представництво в судах всіх інстанцій та багато іншого.

Як зазначив директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко, - надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО є одним з пріоритетних для центру. До Центру вже звернулося майже двісті учасників АТО та постійно вживаються заходи, щоб збільшувати кількість бійців, хто потребує цієї допомоги.

Адвокати, які працюють в Центрі з порозумінням відносяться до кожного бійця та констатують, що з ними працювати досить легко.

Соціальні питання, безоплатний проїзд, надання земельних ділянок, безкоштовне встановлення телефону, розлучення та це лише основні питання з якими звертаються воїни, а загалом їх набагато більше.

Тож керівництво центру закликає всіх бійців не залишати свої правові проблеми в глухому куті, а звертатися безпосередньо до них.

Ігор Березинський

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.