На Чернігівщині розвідники відсвяткували 25-річний ювілей

На Чернігівщині розвідники відсвяткували 25-річний ювілей

Вже 25 років в Чернігові виконує бойові завдання Центр радіоелектронної розвідки «Північ».

Керівники міста і області, ветерани і волонтери, генерали і офіцери вищого командування завітали до розвідників аби привітати їх зі святом.

Військові займають лідируючі позиції серед аналогічних частин Збройних Сил України завдяки своєму професіоналізму.

– Наша частина, вона є ровесниця Збройних Сил майже, – зазначив начальник Центру радіоелектронної розвідки «Північ» Віталій Сардак, – призначення частини – це є ведення радіоелектронної розвідки в визначених смугах і завдання виконуються як в пункті постійної дислокації так і шляхом виїзду окремих підрозділів. Центр пройшов ну майже по всій, по всьому фронту АТО від Станиці Луганської, Луганської області до міста Маріуполь.

Святкування проходило в урочистій обстановці, де представники місцевої влади та органів військового управління нагородили кращих військовослужбовців відзнаками та грамотами, адже багато хто з них пройшов стежками Донбасу.

Волонтерські та благодійні організації завжди допомагають військовим Центру, і цього разу вони подарували розвідникам новий генератор, що стане корисним бійцям будь-то на Сході чи в мирному житті.

Фінальною частиною урочистостей став святковий концерт Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який відкрила народна артистка України Марина Гончаренко.

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.