У Сумах відкрили військово-патріотичний центр «СІЧ»

У Сумах відкрили військово-патріотичний центр «СІЧ»

 

У центрі, який розташований у школі № 2, у відкритому доступі тренажерний зал, тир, боксерські груші та зал для занять тхеквондо.

«Дуже добре, що цей центр зроблений за рахунок меценатів. Я вдячний депутатам міської ради Анатолію САГАЧУ, Олександрові ВЕГЕРІ та Євгенові СКОРОБАГАТСЬКОМУ за те, що не залишились байдужими та допомогли у створенні «СІЧі». В наш час військово-патріотичне виховання – головний пріоритет, адже наше місто знаходиться на кордоні та є північно-східним форпостом», - прокоментував міський голова Олександр ЛИСЕНКО.

Володимир ЛАВРИК, голова спілки ветеранів АТО Сумської області, один з ініціаторів створення центру повідомив, що долучитись до діяльності може кожен охочий, достатньо лише звернутись до центру.

ВПЦ «СІЧ» знаходиться в будівлі школи № 2 за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 76.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.