«Ліга офіцерів» - допомога як словом, так і ділом

«Ліга офіцерів» - допомога як словом, так і ділом

Два дні із військовими І окремої танкової бригади оперативного командування "Північ", які повернулися із зони проведення антитерористичної операції, займалися психологи-тренери психологічної служби громадської організації «Ліга офіцерів» Володимир Волошин та Олег Марховський. Вони не лише теоретично, але й практично продемонстрували слухачам методику самоконтролю та самовідновлення людини в екстремальних ситуаціях як, наприклад, реальний бій.
— З початком військової агресії у квітні 2014 року фахівці «Ліги офіцерів» включилися в роботу щодо психологічної допомоги військовослужбовцям Збройних сил України, — каже Володимир Волошин. — Наші психологи активно залучені до психологічного супроводу процесу мобілізації в учбових центрах щодо підтримки бойової готовності особового складу та профілактики бойових психічних травм. Також з метою підвищення ефективності надання своєчасної психологічної допомоги психологи працюють з особовим складом Збройних Сил у місцях ротацій та відновлення боєздатності, в тому числі і в зоні АТО. А під час демобілізації фахівці підключаються до психологічної реабілітації звільнених учасників АТО та членів їх сімей.
Слід зазначити, що психологи «Ліги офіцерів» постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень у вітчизняних та іноземних фахівців щодо психологічної роботи із учасниками бойових дій, проводять активну методичну та наукову діяльність, беруть участь у науково-практичних конференціях. Також за їх плечима велика кількість проведених майстер-класів та тренінгів для військових психологів різних силових структур та цивільних психологів.
За словами Олега Марховського, у червні минулого року «Ліга офіцерів» провела безпрецендентну міжнародну зустріч з обміну досвідом із психологами всіх силових відомств України та із психологами Латвії, Литви та Естонії.

 

«Ліга офіцерів» - допомога як словом, так і ділом

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.