Відділ офіцерів цивільно-військового співробітництва "Півночі" передала для бійців фронту необхідні матеріали для облаштування позицій.

Відділ офіцерів цивільно-військового співробітництва "Півночі" передала для бійців фронту необхідні матеріали для облаштування позицій.

За поданими заявками командирів підрозділів, які безпосередньо виконують бойові завдання у складі сил АТО на першій лінії оборони, відділ офіцерів цивільно-військового співробітництва за дорученням командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-майора Вячеслава Назаркіна доставили на позиції заявлені матеріали. Активно долучились в наданні допомоги керівництво Чернігівської облдержадміністрації, благодійники-підприємці, волонтери та громадські організації Чернігівщини. Усі постаралися якнайповніше задовольнити заявлені потреби бійців. Військові отримали електрогенератори, теплий одяг та взуття для несення нічних чергувань, матеріали для фортифікаційного обладнання позицій (мішки, скоби, поліетиленова плівка, тепло-гідроізоляційні матеріали тощо), плащі, спальне приладдя тощо і все це їм доставили безпосередньо просто на позиції. Були виконані й специфічно-військові замовлення: активні стрілецькі навушники, тактичні окуляри тощо.

- Ми виконали більшість потреб заявлені командирами, все що було необхідно доставили безпосередньо на позиції і бійці особисто переконались, що заявлені ними матеріали дійсно до них прибули. Така робота у військах вже триває досі давно, треба лише звертатись як то кажуть "по-команді", а не констатувати факт що: "Ось у мене немає" – зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування "Північ" полковник Дмитро Бородавко. Деякі матеріали чи специфічні замовлення ми не можемо доставити негайно, але нездійсненних завдань немає, - підсумував офіцер.

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.