На Сумщині провели змагання снайперів

На Сумщині провели змагання снайперів

Незважаючи на складні погодні умови, на полігоні, що на околиці села Радьківка Сумського району, відбувся перший відкритий обласний турнір зі снайпінгу. Про це інформують Сумськи Дебати

«Це перший спільний захід між силовими, військовими підрозділами, які є на теренах області, громадськими формуваннями та організаціями, які вважають себе причетними до само- або територіальної оборони. Це перший захід, який дає можливість познайомитися, провести перше злагодження і підготувати краще підґрунтя для нових змагань», – повідомив керівник громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «С.П.А.С.» Віктор Пирогов.

30 учасників із Конотопа, Шостки, Охтирки та Сум змагалися у стрільбі на 100 м в обмеженому часі та комплексній стрільбі на 100, 200, 300 м. Найскладнішим був третій модуль змагань – дуельна стрільба. Учасники по двоє виходили на вихідний рубіж (зброя розряджена, на запобіжнику), після команди судді «Старт», подолавши відстань 25 метрів, заряджали гвинтівку по одному патрону та проводили постріл угонг (тарілку) діаметром 400 мм напроти свого сектору ведення вогню на відстані до 200 метрів. Стрільба велася до влучання першим із пари учасників.

Укомандному заліку кращими стали представники Управління СБУ в Сумській області, друге місце посіли сумські прикордонники, а замкнули трійку лідерів «цивільні» стрілки, якіпредставляли територіальну оборону м. Конотопа.

Примітно, що майже половина учасників турніру є цивільними бійцями місцевих загонів територіальної оборони з різних районів Сумської області.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.