В Чернігові вшанували учасників бойових дій на території інших держав

В Чернігові військовослужбовці управління та підпорядкованих військових частиноперативного командування «Північ» разом з містянами вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав.

Траурні заходи розпочалися покладанням квітів до Меморіалу загиблим учасникам АТО/ООС, адже тисячі воїнів-інтернаціоналістів, що виконували військовий обов’язок на території інших держав, з 2014 року стали на захист України. Більше трьох тисяч учасників бойових дій в Афганістані долучилися до Революції Гідності і згодом продовжили боротьбу за незалежність і територіальну цілісність України у складі військових частин та добровольчих підрозділів.

У пам'ять про тих, хто загинув та пропав безвісти під час бойових дій на території Афганістану та інших держав, учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку «Землякам – воїнам-інтернаціоналістам».

Військовослужбовці оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України вшанували пам'ять загиблих побратимів хвилиною мовчання та традиційним військовим салютом під звуки Державного Гімну України.

В Чернігові вшанували учасників бойових дій на території інших держав

В Чернігові вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.