У Чернігівському гарнізоні відбулись заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Чернігівському гарнізоні відбулись заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку в Україні 15 лютого вшановують учасників бойових дій на території інших держав. На державному рівні ці заходи проводяться з 2004 року.

Сьогодні, у 30-ту річницю виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав, військовослужбовці Чернігівського гарнізону разом з керівниками області та міста, воїнами-миротворцями, учасниками війни у республіці Афганістан, бійцями АТО та громадськістю міста, прийняли участь у церемонії покладання квітів та мітингу-реквієму.

Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав як жертв агресивної зовнішньої політики Кремля. На совісті керівництва Радянського Союзу загибель, поранення, хвороби та зламані долі цих людей.

Присутні хвилиною мовчання вшанував пам'ять загиблих у тій і в нинішній війні.

Учасники урочистостей поклали квіти до меморіальних стел Героям Небесної сотні, загиблим в зоні АТО (ООС) військовослужбовцям Чернігівщини та пам'ятнику воїнам Чернігівщини, які загинули під час війни в Афганістані.

Захід супроводжувався військовим салютом.

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.