У Чернігівському гарнізоні відбулись заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Військовослужбовці Чернігівського гарнізону разом з керівниками області та міста, воїнами-миротворцями, учасниками війни у республіці Афганістан, бійцями АТО та громадськістю міста, прийняли участь у церемонії покладання квітів та мітингу-реквієму з нагоди 29-ої річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. 
Учасники урочистостей поклали квіти до меморіальних стел Героям Небесної сотні та загиблим в зоні АТО військовослужбовцям Чернігівщини
Після цього відбувся мітинг у парковій зоні міста біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам де поіменно згадали усіх, хто загинув під час війни у Афганістані з Чернігівщини, хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять та поклали квіти до пам'ятника.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.