У ЧЕРНІГОВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ, ЯКІ ЗАГИБЛИ ПІД ЧАС ПОДІЙ В ДЕБАЛЬЦЕВОМУ


 

У Чернігові відбулось жалобні заходи із вшанування пам’яті усіх загиблих під час подій в Дебальцевому.

Військовослужбовці гарнізону, керівники області та міста, бойові побратими, члени родин загиблих воїнів та громадськість міста, прийняли участь у церемонії покладання квітів до меморіальних стел загиблим учасникам антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.

Присутні поіменно згадали загиблих Героїв Дебальцевого та Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх, хто віддав життя під час Революції Гідності та при виконанні військового обов’язку на Сході України. Заупокійну літію за загиблими відправив настоятель храму Святої Великомучениці Катерини, протоієрей Роман Кіник.

Далі в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулася патріотична культурно-мистецька програма "День пам’яті Героїв Дебальцевого”.

 

 

У ЧЕРНІГОВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ, ЯКІ ЗАГИБЛИ ПІД ЧАС ПОДІЙ В ДЕБАЛЬЦЕВОМУ


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.