17 лютого, в рамках проекту патріотичного заходу – День пам’яті “Герої Дебальцевого”

Сьогодні, 17 лютого, в рамках проекту патріотичного заходу – День пам’яті "Герої Дебальцевого”, до меморіальних стел на Красній площі міста Чернігова прийшли представники влади області та міста, громадськість, військовослужбовці Чернігівського гарнізону разом з ветеранами 13-го батальйону територіальної оборони та діючими військовослужбовцями 13-го окремого мотопіхотного батальйону щоби підтримати родини загиблих та вшанувати пам'ять всіх, хто віддав своє життя захищаючи суверенітет України, боронячи рідну землю, свою родину.

Наприкінці січня 2015 року почався наступ ворога на дебальцевському напрямку. І одними з перших, хто вступив в бій з терористами були чернігівці з 13-го окремого мотопіхотного батальйону. Значні втрати особовий склад батальйону поніс саме у боях за міста Вуглегірськ та Дебальцеве, де загинуло 20 військовослужбовців. Серед чернігівців, загиблих в цей період є і представники інших частин Збройних Сил України, підрозділів поліції, частин спецпризначення.

Представники сімей загиблих, керівників міста та області, військовослужбовці Чернігівського гарнізону, ветерани АТО, представники державних установ та громадських об’єднань, громадськість поклали квіти до Меморіальної стели пам’яті загиблих героїв АТО.

Після проведення поминальної літії за загиблими, яку відправив настоятель храму Святої Великомучениці Катерини, секретар Єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату протоієрей Роман Кіник, заходи продовжились у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм урочистими зборами та патріотичним концертом, а також врученням керівництвом області, міста та Чернігівського гарнізону нагород військовослужбовцям та ветеранам 13 окремого мотопіхотного батальйону.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.