Військові вшанували пам'ять ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня військовослужбовці Чернігівського гарнізону, зокрема оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, представники влади, громадських організацій, духовенства та молодь взяли участь у вшануванні пам'яті загиблих героїв біля меморіального комплексу "Пам'яті героїв Крут"
Під час мітингу – реквієму було оголошено звернення Президента України Петра Порошенка до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх загиблих за волю та незалежність України. Поіменно згадали загиблих бійців у далекому 1918 році та підводячи паралель у сьогодення згадали тих, хто залишив свої студентські роки та став на захист рідної землі зараз.
Військовослужбовці, які проходили службу за мобілізацією, з різних військових частин та куточків України, також прийшли віддати шану героїзму і відданості захисникам України.
За дорученням президента України Петра Порошенка, За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час виконання військового обов'язку старшому лейтенанту Фесенко Сергію Михайловичу було вручено орден Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеню.
На завершенні заходу військовослужбовці 1-ї окремої танкової бригади разом з ліцеїстами двох навчальних закладів Чернігова пройшли урочистим маршем.
Разом з тим усі присутні мали можливість відвідати музейну експозицію Національного музею Збройних Сил України про бій під Крутами та тематичну виставку, присвячену сучасним Героям України, які захищають рідну землю від російського агресора.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.