«Пантеон загиблих героїв Чернігівщини». Меморіал бійцям, які віддали своє життя заради миру в Україні.

«Пантеон загиблих героїв Чернігівщини». Меморіал бійцям, які віддали своє життя заради миру в Україні. 

Меморіал бійцям, які віддали своє життя заради миру в Україні. Ініціаторами став обласний військовий комісаріат, де і розташована дошка пам’яті. Наші журналісти побували на офіційному відкритті.

За офіційними даними, за час проведення антитерористичної операції загинуло 122 бійця з Чернігівщини. Ці цифри змушують людей задуматись про ціну, якою здобувається незалежність, про матерів та сім’ї, які втратили своїх рідних та близьких, про хлопців, які отримали звання Героїв посмертно.

До Дня Збройних Сил України працівники обласного військкомату за підтримки громадських та волонтерських організацій відкрили «Пантеон загиблих героїв Чернігівщини».

Пантеон слави знаходиться в приміщенні обласного військкомату. На стендах розмістились світлини героїв, які загинули під час бойових дій в зоні проведення АТО. Світлин менше ніж загиблих.

Тепер кожен чернігівець зможе прийти та віддати шану людям, які героїчно боролись за мирне небо над нашими головами. Матері та дружини зі сльозами на очах та квітами в руках вшановують пам’ять своїх рідних. Ніхто з них не буде забутий.

 
[video=https://www.youtube.com/watch?v=ZazWkKIhyr0]
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.