На Житомирщині учасники АТО отримають 132 земельні ділянки.

На Житомирщині учасники АТО отримають 132 земельні ділянки.

Серед учасників АТО, що були поранені під час бойових дій на Сході України було проведено жеребкування щодо виділення в подальшому 132 земельних ділянок під садівництво, площею, орієнтовно, вісім соток кожна. Саме для того, щоб зробити розподіл неупередженим і було проведене жеребкування:

«Сьогодні було проведено жеребкування для громадян. Роздані ділянки знаходяться на території Левківської районної ради Житомирського району, належали КП «Зеленбуд» та були передані на баланс Житомирської міської ради. Жеребкування передбачало визначення місця розташування земельної ділянки відповідно до технічної документації землеустрою. Не дивлячись на те, що ділянки призначені для садівництва, у разі, якщо районною архітектурою буде розроблений детальний план території , тоді буде можливість змінити цільове призначення земельних ділянок під дачного будівництва», – розповіла начальник відділу регулювання садибної забудови Тетяна Васькевич.

Жеребкування було проведено для подальшої підготовки проекту рішення Житомирської міської ради про передачу земельних ділянок для індивідуального садівництва.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.