На окуповані території прибув черговий "гумконвой" з Росії.

Як повідомляє segodnya.ua з посиланням на Державну прикордонну службу, в Україну вдерлися десятки білих фур з Росії
Вранці з 5.55 до 7.10 через російські пункти пропуску "Донецьк" і "Матвєєв Курган" з території РФ на територію України вторглися 47 автомобілів. Це вже 58-й за рахунком так званий "гуманітарний конвой" - повідомляє Держприкордонслужба.

За даними відомства, російська сторона в черговий раз здійснила ввезення "гуманітарної допомоги" з порушенням норм міжнародного і національного права.

"В ході візуального огляду транспортних засобів було встановлено, що вантажівки, нібито, заповнені продуктами харчування, медикаментами, теплими речами та обігрівачами. Традиційно, машини йшли напівпорожніми, а їх кількість не відповідала заявленим у попередній ноті МЗС РФ. У документі йшлося про 40 автомобілях, а через кордон прослідувало 47", – пояснили прикордонники.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.