«Вогнем та залізом». Документальне видання на основі спогадів військовослужбовців 26 артилерійської бригади

Вийшла з друку книга виконуючого обов’язки прес-офіцера 26 артилерійської бригади сержанта Олега Калашникова та військового історика і експерта Михайла Жирохова - «Вогнем та залізом», яка є документальним виданням створеним на основі спогадів військовослужбовців 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, які у період 2014-2015 рр брали участь у російсько-українській війні на сході країни.

У книзі висвітлена участь бригаді у стримані російської агресії на південних рубежах країни – кримський напрямок та жорстоких боях на сході України – з незаконними озброєними формуваннями колабораціоністів і з регулярними військовими підрозділами Російської Федерації.

Показана мужність та незламність духу українського воїна-захисника під час випробувань війною у борні за незалежність української держави.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.