Головні старшини, НАТО і ПТСР

У Чернігові добігають кінця триденні методичні збори головних старшин військових частин оперативного командування "Північ".

Військових, зокрема, ознайомили з новими методами проведення занять з особовим складом, новими підходами до управління військами за системою НАТО у ланці взвод-рота та рота-батальйон. Ці підходи направлені на кожного окремо і дозволяють підготувати людину як фізично, так і психологічно. За старої, радянської, системи управління військами окремого військовослужбовця як особистість не сприймали.

Провели заняття і представники Військової служби правопорядку.

- Зараз багато людей їдуть у район проведення ООС і, щоб запобігти непорозумінням на блокпостах та з патрулями ВСП, нам пояснюють тамтешні юридичні нюанси. Зокрема, що має право робити патрульний, а що йому категорично заборонено. Які документи водій повинен показувати, а які ні, - розповів головний старшина оперативного командування "Північ" Олексій Глинін.

Окрім того, пройшли контрольні заняття зі стрільби з пістолетів, фізичної підготовки, знання функціональних обов'язків і керівних документів та практичні заняття з надання невідкладної медичної допомоги.

Займалися з головними старшинами і психологи - вони досконально розповіли про методики запобігання і виявлення симптомів посттравматичного синдрому у військовослужбовців та подальших діях у таких ситуаціях.

 

Олександр Штупун, Інформагентство «АрміяInform»

Головні старшини, НАТО і ПТСР

 

Головні старшини, НАТО і ПТСР

 

Головні старшини, НАТО і ПТСР

 

Головні старшини, НАТО і ПТСР

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.