«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству

Укотре до 197-го Центру підготовки сержантського складу відправилися 18 військовослужбовців військових частин оперативного командування «Північ» для проходження курсу лідерства базового рівня.

«Я був мобілізований, потім підписав контракт. В армії вже чотири роки. Вчитися на сержанта забажав сам, адже планую надалі просуватися по службі до офіцера», - розповідає старший солдат Євген з Новгород-Сіверського, який служить у 134 батальйоні охорони в Чернігові та вже знає гасло професійного сержанта «Слідуй за мною, роби, як я!»

«Я також служу вже чотири роки. Спочатку була строкова служба, тепер – контрактна. Я – водій-електрик, але плануюсь на посаду начальника прийомного центру. Для цього мені і потрібні ці курси. Отримаю звання, підвищення, у мене вже будуть підлеглі. Я повинен бути для них вчителем, прикладом. Планую будувати кар’єру саме в сержантському корпусі», - ділиться думками перед обов’язковим тестуванням для вступу до Центру старший солдат Олександр з Білої Церкви.

«Поїхати на ці курси захотіла сама, бо хочу просуватися по службі, вирости до офіцера. Зараз я служу на посаді радіотелефоніста, але плануюсь на сержантську посаду. Випробувань не боюся. Впевнена, мені вистачить сил пройти весь шлях до сержанта», - старший солдат Вікторія з інформаційно-телекомунікаційного вузла в Чернігові.

До місяця вони будуть навчатися з інструкторами, у тому числі і за участі військових з Канади та Литви. Оскільки 197-й Центр підготовки сержантського складу сформований і діє за стандартами і програмами НАТО. Тут немає офіцерів: сержант навчає сержанта. Закінчиться курс польовим виходом, де майбутні командири продемонструють навички управління, та заліками, що покажуть рівень теоретичної підготовки.

Після курсу лідерства армійці пройдуть ще один рівень – фаховий згідно своїх спеціальностей. У підсумку – право отримати первинне сержантське звання та зайняти посаду, наприклад, командира відділення. Для бажаючих просуватися далі відкриваються можливості навчатися і перейти в офіцерський корпус.

«Без курсів лідерства та подальшої фахової підготовки отримати сержантське звання неможливо. Інакше це буде порушенням. Узагалі звання сержанта у країнах НАТО – це авторитет, це повага, це гордість. І саме до цього сьогодні ми прагнемо у Збройних Силах України», - говорить головний старшина оперативного командування «Північ» старший прапорщик Олексій Глинін.

Протягом року з Центру здійснюється близько 10 випусків лідерів, серед яких завжди - військовослужбовці з частин ОК «Північ». Крайній раз таких випускників було 26.

«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству«Yes, sir!»: військовослужбовці частин ОК «Північ» навчаються лідерству
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.