На Чернігівщині 23 військовослужбовці закінчили курси перепідготовки за фінансової підтримки НАТО

На Чернігівщині 23 військовослужбовці закінчили курси перепідготовки за фінансової підтримки НАТО

У навчальному центрі «Промінь» відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, які навчалися за напрямом «Менеджмент перевезень» у смт Гончарівське Чернігівської обл.

На тримісячних курсах, які були організовані громадськім об’єднанням «Ліга офіцерів», здобули нову спеціальність 23 військовослужбовці місцевого гарнізону. Навчання відбувалось за фінансової підтримки НАТО.

Мета діяльності — підтримка військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань при переході з військової кар’єри на цивільну.

Слухачами курсів стали військовослужбовці, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, що залишили лави ЗС України протягом останніх трьох років. Частина студентів — це офіцери, що залишили лави ЗСУ 10 років тому, а потім були мобілізовані й залучені до АТО.

Завдяки цим курсам колишні військовослужбовці пройшли професійну перекваліфікацію та отримали корисну інформацію щодо механізмів створення власної справи, а також допомогу в працевлаштуванні.

За минулий рік громадська організація «Ліга офіцерів» в Чернігівській області допомогла здобути нову спеціальність 47-ми колишнім військовослужбовцям.

Усього, в рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців за останні 10 років громадською організацією «Ліга офіцерів» перекваліфіковано на цивільні спеціальності більше 1 700 осіб, понад 1 200 слухачам курсів надано допомогу в працевлаштуванні.

На урочистому закритті курсів виступив та вручив сертифікати про закінчення навчання менеджер програми пан Крістофер Штаудт.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.