На Чернігівщині, військовослужбовці 1-ї окремої танкової бригади відзначили 74 річницю з дня створення частини.

На Чернігівщині, військовослужбовці 1-їокремої танкової бригади відзначили 74 річницю з дня створення частини.

 

Бригада має славетну історію, яка бере свій початок з далеких і героїчних років Другої світової війни. Тоді, ще 1433-й самохідно-артилерійський полк, приймав участь у боях за визволення міст Тарту, Опель, Котбус, Бранденбург та пройшов нелегкий бойовий шлях майже через всю Європу. Сьогодні, воїни – танкісти 1-ї танкової бригади, є одними з найкращих у військових формуваннях Сухопутних військ Збройних сил України і з гордістю продовжують бойові традиції воїнів минулих поколінь.

З початком проведення антитерористичної операції на сході країни, бригада одна з найперших встала на захист суверенітету України. Воїни-танкісти виконували бойові завдання в найгарячіших місцях проведення АТО: донецькому та луганському аеропортах, Дебальцевову, селищах Металіст, Станиця Луганська, та інших населених пунктах Донбасу.

За виняткову мужність і героїзм командир 1 танкового батальйону майор МЕЖЕВІКІН Євген Миколайович був удостоєний найвищої державної нагороди - звання Герой України з врученням ордена Золота Зірка. Більше ста військовослужбовців частини нагороджені орденами та медалями, нажаль 36 з них посмертно.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.