Навчальний центр Громадської організації «Ліга офіцерів» у cмт Гончарівське Чернігівської області розпочав роботу в рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців

Проект спрямований на успішну адаптацію військових у цивільному житті, та їх підтримку під час переходу з військової до цивільної кар’єри. Студентами курсу стали військовослужбовці, які підлягають звільненню у найближчий рік або колишні військовослужбовці, котрі звільнилися зі Збройних Сил не давніше ніж 3 роки тому. Окрім цього, частина студентів є професійними військовослужбовцями, які звільнилися з української армії до 10 років тому, але пізніше були мобілізовані до лав Збройних Сил України для виконання завдань в районі АТО.

Для реалізації цього проекту була проведена досить масштабна та кропітка підготовча робота. Спершу в Чернігівському гарнізоні менеджери ГО «Ліга офіцерів» разом з командуванням військових частин відібрали військовослужбовців, які проходитимуть професійну перепідготовку і в подальшому отримають допомогу в працевлаштуванні. Унаслідок злагоджених дій сформована група слухачів з 23 осіб.

Також для успішного результату перепідготовки офіцерів важливу роль відігравав і вибір професій. З цією метою в вересні 2017 року ГО «Ліга офіцерів» провела моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. У результаті плідної співпраці усіх сторін було визначено напрямок для перепідготовки сформованої групи офіцерів — «Менеджмент перевезень та логістика».

Був чітко окреслений термін проведення занять, узгоджений з командуванням частин Чернігівського гарнізону та менеджером програми НАТО-Україні — паном Крістофером Штаудтом. Підібрані навчальні заклади, викладачі та тренери для проведення занять, семінарів та тренінгів з військовослужбовцями, підписані угоди взаємодії та співпраці з навчальним центром «Промінь».

Окрім навчального процесу, спрямованого на здобуття додаткового фаху, для слухачів заплановані тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також будуть залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.