Військовослужбовці Сил спеціальних операцій будуть отримувати додаткову грошову надбавку.

Військовослужбовці Сил спеціальних операцій будуть отримувати додаткову грошову надбавку.

 

Уряд встановив спеціальну надбавку до грошового забезпечення військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Про це йдеться у постанові КМУ від 30.11.2016 № 883 «Про внесення зміни до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 р. № 1294»

Надбавка в розмірі до 100 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (з 01.12.16 - 1600 грн.), буде входити до щомісячних додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби) органів управління та військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Прийняття рішення зумовлене підвищеним ризиком для життя та особливостями під час виконання бойових (спеціальних) завдань, які не притаманні іншим підрозділам, що входять до структури ЗСУ. Крім того, це підвищить соціальний захист та мотивацію до проходження військової служби.

Реалізація постанови не потребує додаткових витрат із Державного бюджету України, адже видатки на виплату надбавки здійснюватимуться у межах асигнувань, передбачених для утримання Збройних Сил України.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.