Верховна Рада прийняла проект Закону України за яким у військовослужбовців не буде контракту "До закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію"

Верховна Рада прийняла проект Закону України за яким у військовослужбовців не буде контракту "До закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію"

 

У День Збройних Сил України, 6 грудня, Верховна Рада прийняла проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби” (реєстраційний номер 5337). Щоправда до ретельно вивіреного та погодженого тексту було внесено зміни за це рішення проголосувало 239 народних обранців.

Розробка законопроекту була обумовлена необхідністю унормування проходження військової служби в особливий період шляхом заміни контрактів, термін дії яких визначений «до закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію».
Реалізація Закону дасть змогу унормувати деякі питання, пов’язані з прийняттям, продовженням та звільненням громадян з військової служби, надасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби, що дозволить створити рівні умови та уникнути додаткової психологічної напруги в Збройних Силах України.
У разі набуття чинності прийнятого в сесійній залі документу, у Генеральному штабі та в інших силових структурах будуть складені графіки, за якими звільнятимуться у запас усі, хто матиме на це право та бажання.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.