6 грудня Верховна Рада України має розглянути законопроект про звільнення військових-контрактників зі служби.

6 грудня Верховна Рада України має розглянути законопроект про звільнення військових-контрактників зі служби.

Про це розповів начальник управління кадрового забезпечення офіцерським складом, заступник начальника головного управління персоналом Генерального штабу ЗСУ Марк Андрусяк під час брифінгу у Києві.

"Це дасть можливість звільнитися з військової служби особам, у яких закінчився термін дії контракту, який вони заключали до початку бойових дій, відслужили більше 18 місяців, не продовжених так би мовити контрактах. Також надасть можливість відійти від такого безстрокового контракту, як контракт до закінчення терміну особливого періоду", - сказав він.

Марк Андрусяк наголосив, що цей контракт був безтерміновий, громадяни не знали, коли у них закінчиться військова служба.

"Цим законопроектом ми повністю відмовляємося від такого виду контракту. Такі громадяни зможуть або укласти новий контракт, або звільнитися з військової служби. Це звільнення відбудеться протягом двох років з дня набуття чинності закону. Законопроект повинен бути розглянутим у Верховній раді 6 грудня", - додав представник Генштабу.

Позитивні відгуки отримав законопроект і від родичів військових.

Це перший законопроект, в якому враховувалися інтереси , і військовослужбовців, які заключили контракти до настання особливого періоду, і тих добровольців, які під час особливого періоду заключили свої контракти", - сказала сестра військового контрактної служби Валентина Тарасенко.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.