Військовослужбовці можуть бути звільнені. Президент України підписав Проект Закону

Президент України Петро Порошенко підписав Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів I чи II групи.
Відповідно до закону, під час дії особливого періоду, від військової служби звільняються матері (батьки) - військовослужбовці, на утриманні яких є повнолітня дитина віком до 23 років, якщо він (вона) є інвалідом 1 або 2 групи, у тому разі якщо вона (він) не висловила (не висловив) бажання продовжувати службу.
Також підставою для звільнення від військової служби буде утримання дитини-інваліда підгрупи А у віці до 18 років, якщо батьки не висловили бажання продовжувати військову службу.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.