Військовослужбовці Чернігівського гарнізону отримали квартири.

Військовослужбовці Чернігівського гарнізону отримали квартири.

Командувач військ оперативного командування "Північ" генерал – майор Вячеслав Назаркін разом з головою Чернігівської обласної державної адміністрації Валерієм Кулічем вручили ордери та ключі від квартир військовослужбовцям Чернігівського гарнізону.

Власниками службового житла стали 13 родин захисників України, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході країни.

Командувач військ оперативного командування "Північ" зазначив, що житло військовослужбовцям було виділено за рахунок коштів від Міністерства оборони України, а закупівля його пройшла через відкриті торги системи "ProZorro".

- питання забезпечення військових житлом єактуальним і хоч це невелика частка від усієї потреби для забезпечення житлом військовослужбовців гарнізону, але сподіваюсь що не остання в цьому році адже програма забезпечення військовослужбовців житлом видна в дії і кошти з бюджету виділяються, - додав генерал Вячеслав Назаркін.

Варто зазначити, що 1 квадратний метр площі помешкання у новобудові з сучасним ремонтом та автономним опаленням був придбаний для військових лише за 7200 грн.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.