Книга «На палаючому Сході» вийшла друком накладом у 500 примірників

У Чернігові відбулася презентація збірки розповідей про учасників АТО, що була підготовлена журналістами Чернігівщин і вийшла під назвою "На палаючому Сході".
Книга включає понад 100 розповідей про жителів Чернігівщини, які брали або беруть участь у бойових діях на Сході України, а також про тих, хто загинув, захищаючи свою країну.
Книга «На палаючому Сході» вийшла друком накладом у 500 примірників коштом обласного бюджету Чернігівської області в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки. Невдовзі віддруковані примірники надійдуть до бібліотек області. 
Книга — результат колективної праці журналістської спільноти області. Як зазначив один із її редакторів, член правління обласної організації Національної спілки журналістів України Анатолій Тютюнник, тут зібрано більше сотні нарисів та замальовок про чернігівських героїв. Головним натхненником і упорядником збірки був журналіст Володимир Лисенко, який відійшов у вічність 24 листопада цього року.
Презентація завершилася врученням десяти героям розповідей відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.