У Чернігові нагородили державними нагородами учасників АТО

У Чернігові нагородили державними нагородами учасників АТО

За дорученням Президента України голова Чернігівської обласної державної адміністрації вручив державну нагороду – медаль "Захиснику Вітчизни" шістьом військовослужбовцям 13 мотопіхотного батальйону.
За проявлену особисту мужність і відвагу, вірність Військовій присязі, виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України нагородили Олександра Бойко, Віталія Кезля, Валерія Луценко, Олександра Печерного, Андрія Понуру, Сергія Радченка та Олександра Развіна.
Захід відбувся в будинку Чернігівського обласного академічного театру імені Тараса Шевченка на початку благодійного виступу концертного жіночого батальйону, який за сприяння Чернігівського обласного військового комісаріату оперативного командування "Північ" та голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, вже вдруге проводиться на Чернігівщині.
Хвилиною мовчання увесь зал вшанував пам'ять тих, хто вже ніколи не зможе повернутися до дому.
Перед кожним виступом зі сцени звучали слова подяки бійцям за їх героїзм на відданість військовій справі.
- кожна наша пісня наповнена теплом та словами підтримки за Ваші героїчні вчинки та самовідданість рідній країні, - зазначила ведуча концерту Марічка Падалко.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.