Найкращі серед найдостойніших.

Найкращі серед найдостойніших.

У Бердичеві Житомирської області громадяни вшанували найкращих мешканців свого міста, які у впродовж 2015 року своїми досягненнях та здобутках набули визнання. Такий захід проводиться вже вдесяте і цього річ мав назву "Салют Бердичеву". Найкращих серед найдостойніших обирали за одинадцятьма номінаціями, першою серед яких була "Слава Героям!".
За професіоналізм, вірність Військовій присязі та майстерність у виконанні службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції на сході України були нагороджені 19 військовослужбовців Збройних Сил України.
Нажаль серед обраних героїв семеро поклали своє життя за краще майбутнє для нашої країни. А це, старший прапорщик Олег Реготун, старшина Олександр Венгер, молодший сержант Сергій Ковтун, молодший сержант Юрій Панасюк, молодший сержант Сергій Сідлецький, солдат Олександр Питель, солдат Роман Абрамов
Міський голова Василь Мазур привітав усіх кого обирали в різних номінаціях та висловив їм слова подяки:
- Я пишаюсь, що наше місто має таких героїв, які своїми подвигами дають нам мирне життя, можливість святкувати, народжувати та виховувати дітей. Ми зобов’язані перед ними не тільки на словах, - зазначив посадовець.

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.