З нагоди дня Збройних Сил України ветерани 1-ї гвардійської армії привітали військовослужбовців

Генерал-майор у відставці Борис Сташко від воїнів старших поколінь та ветеранів 1-ї гвардійської армії, привітав військовослужбовців Чернігівщини з професійним святом – Днем Збройних Сил України. 
Довітково: Перша гвардійська армія була сформована в серпні 1942 року з включенням до неї 37-ої, 40-ої, 41-ої стрілецьких дивізій. 
Бійці 1-ої гвардійської Армії приймали участь у всіх наступальних операціях з визволення України та у числі перших визволили Донбас та Чернігівщину.
За мужність та відвагу, проявлену в боях за Батьківщину, 100 тис. бійців армії нагороджено орденами та медалями.
За героїчні подвиги 150 воїнів армії удостоєні високого звання Героя Радянського Союзу, з них 7 чоловік навічно зараховані в списки військових частин. Понад 100 воїнів 1 гвардійської армії в роки війни стали повними кавалерами ордена Слави, а 150 найвищої нагороди - званням героя.
За зразкове виконання бойових завдань в роки війни, підрозділи армії нагороджені 124 бойовими орденами, 77 з них присвоєно почесні найменування звільнених міст.
Як син учасника 2-ї світової війни та військовий, чия кар’єра відбулась від солдата до генерала Борис Сташко порадив молодим солдатам та офіцерам: 
- благодарите судьбу и Бога, что Вам посчастливилось служить в армии
- никогда не изменяйте своей профессии и не меняйте совесть на звания и блага
- неся сложную службу, что Вашим врагом может стать не только противник, но и сослуживец, помешанный на карьеризме с нравственными изъянами и ущербной совестью
- в войскам нет места склокам зависти и предательства. 
Да! В войсках трудно, есть прямота и резкость, но нет злорадства и притворной вежливости, есть место творчеству и подвигу. 
Только в войсках вы можете получить право на уважение, как подчиненных, так и начальников. 
Там Вы оставите свой след и память, и лучшей наградой в жизни будет чувство исполненного долга перед Родиной.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.