На Чернігівщині 1000 резервістів оперативного резерву першої черги приступили до навчання.

До 61 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбувся практичний призов 1000 резервістів оперативного резерву першої черги.
Військовослужбовців розміщено в польовому таборі на одному з полігонів Чернігівщини, де вони упродовж місяця будуть відновлювати свої бойові навички.
Командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Вячеслав Назаркін, звертаючись до резервістів, привітав особовий склад з початком проведення зборів та довів подальший порядок здійснення навчання.
- під час зборів ви вдосконалите свої попередні уміння за військовими спеціальностями та пройдете спеціалізоване навчання, але головне завдання, на цих зборах, навчити вас злагоджено діяти у складі взводу, роти, батальйону та у складі бригади в цілому.
В першій день резервістам було вручено особисту зброю, закріплено військову техніку та проведено заняття з дотримання заходів безпеки.
Варто зазначити, що у військових комісаріатах, які здійснювали комплектування резервістів, відмічають майже 100 відсоткову явку громадян після здійснення оповіщення.
- в кожному видно його патріотичний настрій та особиста вмотивованість, бажання побачити бойових побратимів, кожен відчуває, що потрібен державі і це все при тому, що вони всі вже пройшли крізь пекло подій на сході України, - зазначив заступник Черкаського військового комісара – начальник мобілізаційного відділу полковник Олег Веретильник.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.