Начальник Генерального штабу Віктор Муженко підбив підсумки зборів сержантів Міністерства оборони України

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко підбив підсумки зборів сержантів Міністерства оборони України

Головні сержанти та старшини оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України прийняли участь у загальному зборі головних старшин Міністерства оборони України.
У продовж трьох днів на базі Навчального центру Сухопутних військ ЗС України «Десна» учасники заходу вдосконалювали особисту майстерність, як з теоретичної так і практичної індивідуальної підготовленості.
Підбиваючи підсумки заходу Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко зазначив:
- Визначення індивідуального рівня підготовки не було головною метою даного заходу. Збори надали можливість виявити проблемні питання, які виникають в ході підготовки особового складу і його готовності до виконання завдань. Не хочу повторювати прописні істини, але всім вам відомо – чим вищий є рівень бойової підготовки солдата, тим вищими є його шанси зберегти життя і виконати завдання», - наголосив генерал армії України Віктор Муженко.
Він окремо пригорнув увагу до факту, що в сучасних умовах сержанти успішно виконують обов’язки із управління підрозділами на посадах молодших офіцерів.
«Є багато прикладів, коли сержанти достатньо ефективно і грамотно виконують обов’язки на посадах командирів взводів, на офіцерських посадах, і роблять це не гірше за деяких призваних молодших офіцерів. Якщо сержант виконує обов’язки командира взводу, за вакантною посадою, він повинен отримувати кошти, як командир взводу із посадовим окладом за штатною категорією. Хочу почути від вас, як це виконується на практиці», - сказав начальник Генерального штабу ЗС України.
Він наголосив, що метою подібних зборів старшого сержантського та старшинського складу також є вислухати пропозиції з військ і порушити наявні проблеми та за участі вищого керівного складу Збройних Сил визначити шляхи вирішення.
Деякі питання вирішувалися буквально по ходу розмови, адже на зустрічі з сержантами були присутні командувачі військ (сил) та оперативних командувань, представники ключових управлінь Генерального штабу Збройних Сил України, які відповідають за організацію бойової підготовки, забезпечення військ озброєнням та військовою технікою, засобами зв’язку, за кадрову політику та фінансове забезпечення тощо.
Кращих сержантів Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко за зразкові виконання обов’язків нагородив грамотами та почесними нагрудними знаками начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.