Родини військовослужбовців змагались з (Дитячих видів спорту)


 

Родини військовослужбовців частин Чернігівського гарнізону зокрема оперативного командування "Північ" провели спортивні змагання під гаслом "Мамо, тато я – спортивна сім'я".

Емоції, азарт та усміхнені дитячі обличчя – саме така атмосфера була під час родинних перегонів. Дорослі та діти катали м’ячика, стрибали на резинових кулях, плигали у мішку та їздила на самокаті.

Організатори і учасники конкурсу не ставили собі на меті обрати найспритнішу родину чи визначити найкращу військову частину. Усіх об’єднав спорт, діти та здоровий спосіб життя.

Кожна родина, яка приймала участь у змаганнях, отримали до Св. Миколая солодкі подарунки, а переможці ще й цінні призи від Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Перше місце і золоті медалі було вручено родині Криштопі, друге місце та срібло родині Дунаєвих, трете місце та бронзові медалі отримала родина Жирних.

По закінченню змагання організатори пригостили учасників польовим військово-козацьким кулешем та гарячим чаєм.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.