"Рембат - секретна зброя ЗСУ", - жартують Чорні запорожці

Ремонтно-відновлювальний батальйон у складі славної 72 окремої механізованої бригади вносить значний внесок у захист незалежності й суверенітету України. Підрозділ технічного забезпечення виконує важливі завдання у відносному тилу, даючи можливість бойовим батальонам якісно виконувати свою роботу на передньому краї.

 

Про ремонтників мало пишуть, адже стороньому оку здається, що якоїсь надважливої роботи вони не виконують. Та якщо поринути у суть діяльності підрозділу, можна побачити, яким напруженим і відповідальним є їх труд. Щодня, незалежно від погодних умов, пори року, доби чи інших обставин спеціалісти батальйону відновлюють озброєння і техніку, що вийшли з ладу або були пошкоджені під час виконання бойових задач, виконують специфічні і нестандартні роботи, надаючи допомогу іншим підрозділам. Про евакуаційну роту і мови нема: її задача – з-під носа у ворога, часто під час обстрілу, витягнути та евакуювати застряглу, несправну чи пошкоджену техніку. Тобто, вони так само наражаються на небезпеку, хоча й не афішують це.

 

Бійці ремонтно-відновлювального батальйону мають справді «золоті руки», вони стараються вчасно, при необхідності і у прискорених темпах, полагодити та відправити знов на передову потрібне бійцям озброєння і техніку. З моменту заходу бригади у район проведення операції об’єднаних сил ремонтними підрозділами батальйону було відновлено більше 15 одиниць колісної та гусеничної техніки, крім гармат БМП, гранатометів, кулеметів та іншої стрілецької зброї.

 

У батальйоні кипить робота, адже завершується підготовка озброєння і техніки бригади до експлуатації в зимовий період.. Трапляються під час ремонтів труднощі, наприклад, із забезпеченням певними деталями, запасними частинами та витратними матеріалами, бо більшість техніки на озброєнні підрозділів - ще радянської доби. Та фахівці рембату сподіваються, що скоро нові українські зразки поступово замінять застарілі радянські розробки і ця проблема відпаде сама собою.

 

Як кажуть наші «залізні лікарі» - попередити «хворобу» краще, ніж лікувати. Крім обслуговування власного ОВТ, спеціалісти ремонтно-відновлювального батальйону більшість часу проводять на виїзді, працюючи разом з водіями та механіками-водіями, екіпажами та розрахунками над технікою бойових підрозділів, по її ремонту та обслуговуванню.

 

Справжніх спеціалістів, майстрів своєї справи знайти важко, а таких що всім серцем і душею вболіватимуть за роботою ще складніше, та в ремонтно – відновлювальному батальйоні такі є. Над їх вихованням, здобуванням досвіду і передачею його молодому поколінню працюють керівний склад та найбільш досвідчені представники цієї нелегкої справи, які своєю натхненною працею завжди підтримуватимуть своїх побратимів на першій лінії. Такі люди є справжньою зброєю, секретною зброєю 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців.

"Рембат - секретна зброя ЗСУ", - жартують Чорні запорожці

"Рембат - секретна зброя ЗСУ", - жартують Чорні запорожці

"Рембат - секретна зброя ЗСУ", - жартують Чорні запорожці

 

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.