Латвія запросила на відпочинок дітей Захисників України з Чернігівщини

20 жовтня діти полеглих українських військовослужбовців та учасників бойових дій з Чернігівщини вкотре поїхали на відпочинок до Латвії. Чотирнадцять дітей, у супроводі двох педагогів, впродовж семи днів безкоштовно відпочинуть у місті Мадона. Поїздка відбувається за ініціативи та підтримки Почесного консула Латвійської Республіки в Чернігові та області Олени Вишнякової в рамках благодійної акції "Дитячий біль – у наших серцях". Мета даного проекту – надати психологічну реабілітацію, оздоровлення та відпочинок дітям, батьки яких віддали життя за Україну та дітям, батьки яких мають статус учасника бойових дій АТО.

«Війна, яка триває на Сході України, залишає великий біль у серцях українських родин. Чи не найболючіше вона вплинула на дітей, чиї батьки загинули, обороняючи рідну землю», – зазначила Почесний консул Латвійської Республіки в Чернігові та Чернігівській області Олена Вишнякова, взявши на себе фінансування та організацію поїздки.

Урочиста відправка дітей на відпочинок відбулась в неділю. Їх проводжали помічник почесного консула Ірина Харченко та заступник комісара Чернігівського ОТЦК та СП Вадим Лільчицький. Заступник комісара щиро подякував латвійцям за організацію відпочинку дітей у Латвії, а також передав Почесному консулу Латвійської Республіки Олені Вишняковій нагороду – Почесний знак Чернігівського обласного ТЦК та СП ІІ ступеня.

Помічник Почесного консула побажала дітлахам гарного відпочинку і яскравих вражень. «Ми робимо все можливе, щоб дітки, батьки котрих віддали своє життя за мир в Україні та її цілісність, отримали змогу відпочити у гарній, чудовій європейській країні та отримали яскраві враження від цікавої подорожі, приємних зустрічей та веселих незабутніх днів», – зазначила Ірина Харченко. Помічник почесного консула зауважила, що в м. Мадона сім’ї, що беруть участь у проекті, вже чекають на маленьких гостей з Чернігівщини та зустрічатимуть їх як членів своїх родин, приготувавши для них цікаву екскурсійну програму та чимало сюрпризів.

Бажаємо маленьким чернігівчанам легкої дороги, чудового відпочинку та незабутніх вражень від поїздки! Велика та щира подяка за запрошення голові муніципалітету міста МадонаAgris Lungevičsта виконавчому директоруĻaudonas Pagasta PārvaldeArtūrs Portnovs, а також давньому щирому другу УкраїниAinārs Mežulis

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.