По 5 тис.грн щороку отримуватимуть діти загиблих в АТО/ООС чернігівчан

Діти загиблих в АТО мешканців Чернігівщини отримуватимуть щороку матеріальну допомогу в розмірі 5000 грн. Про це заявили депутати обласної ради, які за ініціативи громадської організації "Єдина родина Чернігівщини" запропонували встановити до Дня захисту дітей виплату одноразової матеріальної допомоги дітям осіб, які приймали безпосередньо участь в АТО/ООС, та мають статус членів сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни. Рішення, голосами 44 депутатів, підтримала Чернігівська обласна рада.

Оскільки День захисту дітей цього року вже минув, виплати в 2019 році здійснять до 1 вересня.

- Це буде стосуватись 78 діточок. Загальна сума коштів, виділених з обласного бюджету, складає 400 тисяч гривень, - зазначив депутат обласної ради Валерій Куліч.

 

Олександр Штупун, Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів)

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.