На Львівщині у приміщенні ТЦК знайшли тіло військовослужбовця

Вранці 1 серпня у службовому приміщенні ТЦК та СП у Мостиськах виявили тіло військовослужбовця. Поліція попередньо кваліфікує подію як самогубство.
Близько 07:30 у службовому приміщенні першого відділу Яворівського РТЦК та СП у місті Мостиська Львівської області виявили тіло військовослужбовця без ознак життя. Про це повідомили у Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
На місці події працюють слідчі, які встановлюють обставини загибелі. Попередньо подію кваліфікують як самогубство. У Львівському обласному ТЦК та СП призначено службове розслідування, яке проводитиме спеціальна комісія.
Нагадаємо, 25 липня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявляв, що йому відомо про чотири випадки смерті людей у приміщеннях ТЦК, які, на його думку, могли бути вбивствами. Він також зазначав, що найкритичніша ситуація з порушенням прав людини з боку ТЦК та СП спостерігається на Закарпатті, а «кричущі» випадки фіксують і у Львівському регіоні.
Читайте також
Ще в розділі «Мобілізація»
- У липні російські втрати сягнули рекордних 42 860 осіб — Генштаб
- Міноборони РФ отримає доступ до даних РАЦС: ризики для мешканців ТОТ
- Засновник «Трухи» Лавриненко не зʼявився на ВЛК у Харкові
- У Мостиськах знайшли мертвим військового у приміщенні ТЦК
- Смерть військовослужбовця у Мостиськах: ТЦК призначив розслідування







