ТАНКІСТИ ОСНАЩУЮТЬСЯ ІНОЗЕМНОЮ ТЕХНІКОЮ

1 окрема танкова Сіверська бригада оперативного командування «Північ» стала першою у переоснащені турецькими радіостанціями УКХ діапазону Aselsan.

Радіосистеми вже інстальовані на бойовій техніці, що входить до складу бригади.Саме ж обладнання поставляється згідно з Державною програмою розвитку озброєння та військової техніки.

Одним із завдань, яке вирішували інженери турецької компанії у рамках співпраці — підтримка їх радіозасобів стандарту DMR (Digital Mobile Radio). Це дає можливість забезпечити оперативну взаємодію українських підрозділів, на озброєнні яких перебувають станції виробництва Aselsan і Motorola. Встановлена ​​на бойових машинах система зв'язку задовольняє всі вимоги, що стосуються ергономіки та можливостей функцій управління.

Для роботи з радіостанціями особовий склад підрозділів зв'язку бригади проходить відповідне навчання.

Кінцевий результат роботи - це на кінець серпня організувати радіомережу бойового управління на радіостанціях Aselsan, в тому числі і при виконанні завдань в ООС.

ТАНКІСТИ ОСНАЩУЮТЬСЯ ІНОЗЕМНОЮ ТЕХНІКОЮ

 

ТАНКІСТИ ОСНАЩУЮТЬСЯ ІНОЗЕМНОЮ ТЕХНІКОЮ

 

-----------------------------------

Нагадаємо, що радіосистеми УКХ-діапазону компанії Аselsan стали переможцями в порівняльних випробуваннях, які завершилися в ЗСУ влітку 2017 року. Восени того ж року в Києві було відкрито навчальний центр компанії. За цей час між Україною і керівництвом Аselsan підписаний ряд угод про співпрацю, які включали як плани відкриття спільного виробництва, так і передачу технологій.

 

Компанія Aselsan була створена у 1975 році з метою задовольнити потреби турецьких збройних сил Turkish Armed Forces в системах зв’язку за рахунок розвитку національних потужностей і мінімізації залежності від зовнішніх постачальників. Aselsan — одна з найбільших компаній оборонно-промислового комплексу Туреччини, розробляє і реалізує проекти за п'ятьма основними напрямками: комунікаційні та інформаційні технології; технології оборонних систем; мікроелектроніка, оптика для засобів наведення і Електрооптика; радіолокаційні та радіоелектронні системи; транспортна безпека, енергетика та системи автоматизації.

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.