УКРАЇНСЬКА ТАНКОВА ГАРМАТА ПРОЙШЛА ПОВНИЙ ЦИКЛ ВИПРОБУВАНЬ

ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» показав танкову гармату власного виробництва під час «Ліги оборонних підприємств України», що проходить у Києві. Відповідну інформацію озвучив військовий експерт Сергій Згурець

Гармата пройшла повний цикл випробувань, витримала настріл у 700 підкаліберних снарядів з підтвердженням усіх інших вимог.

Завод заявляє про готовність виробляти всю лінійку артилерійських стволів від 122 до 155 мм, як гладкоствольних, так і нарізних.

Представлена на виставці гармата КБА-3 призначена для встановлення на основні бойові танки Т-80УД, Т-84, і БМ «Оплот». Використовується також при модернізації інших танків, зокрема Т-64. Саме вона використана на експортних бойових машинах БМ «Оплот».

-Захід вкотре показав, що приватні компанії в Україні вже відвоювали своє законне місце під мілітарним сонцем. Вважається, що приватники виконують більше половини ДОЗу - тобто постачання модернізованої чи нової продукції (озброєння та військової техніки) до Збройних сил та інших силових структур. Цікаво і важливо те, що компанії продовжують продукувати нові рішення і створювати нові зразки. Тож зроблю побіжних огляд того, що представили компанії, - написав експерт.

Український мілітарний портал

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.