Стоп Фейк!

Днями в мережі Інтернет з’явилася інформація націлена на дискредитацію Українського війська. Автор цього допису видає себе за командувача Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (ОБГП-У) і паплюжить авторитет наший військових. Офіційні представники Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна спростували цю інформацію. Іншими словами, це черговий фейк. «Ця особа – самозванець, і не представляє  інтереси ОТГ «Карантан» або ОБГП-У»,  йдеться в офіційному пресрелізі ОБГП-У.

«Карантан» та її керівники, які наразі знаходяться у військовому відрядженні як частина ОБГП-У,  цінують та поважають створене партнерство з Навчальним центром підготовки підрозділів – Яворів та Збройними Силами України. Збройні Сили України – це елітні війська, які проявили себе як мотивовані, наповнені патріотизмом, бажанням здобувати новий досвід та підвищувати свої оборонні можливості.

Місія ОБГП-У перебуває тут на запрошення українського уряду, а ОТГ «Карантан» націлена на подальший розвиток міцних відносин між нашими країнами». 

Офіційне спростування Joint Multinational Training Group-Ukraine

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.