Як військовослужбовці адаптуються до цивільного життя за Програмою НАТО – Україна

У Полтавському університеті економіки та торгівлі відбувся  десятий випуск групи слухачів за курсом «Комунікаційні та інформаційні технології» . Про це повідомляє АрміяІнформ

Двадцятеро курсантів зі складу офіцерів запасу та військовослужбовців, що підлягають звільненню у найближчий час, протягом трьох місяців пройшли підготовку за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» та отримали сертифікати та свідоцтва відповідного зразка.

Навчання проводили за програмою НАТО – Україна з перепідготовки військовослужбовців. В основу вдосконалених методик були покладені викладання таких предметів, як «Архітектура комп’ютерів», «Системне програмне забезпечення», «Захист інформації в комп’ютерних мережах», «Організація баз даних» та інших.

За словами директора Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»  Юрія Паржина дієвість та актуальність Програми доведена роками та  практичними результатами. Зокрема за роки її існування перепідготовку пройшли близько 1600 військовослужбовців, із них більше трьохсот – у Полтаві. Близько 80 відсотків випускників по закінченню курсів працевлаштовані згідно отриманих спеціальностей.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.